Środa, 17 października 2018 - Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

Ogłoszenia duszpasterskie na 3 Niedzielę Adwentu - 17.12.2017

• Nieszpory o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy na tę wieczorną modlitwę Kościoła psalmami.
  • Spowiedź adwentowa w naszej parafii w środę, 20 grudnia: rano od godz. 8.00 – 9.00, wieczorem od godz. 16.30 – 18.00.
  • Przypominamy o dzisiejszym Adwentowym Dniu Skupienia z udziałem młodzieży z naszego dekanatu, który odbędzie się o godz. 19.00 w kościele. Zapraszamy serdecznie gimnazjalistów, uczniów szkoły średniej i studentów.
  • W czwartek wieczorna Msza św. będzie sprawowana w int. Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik”.
  • W zakrystii można nabywać świece „Caritas” – Dzieło Wigilijnej Pomocy Dzieciom. Dziękujemy wszystkim za „Dar Serca” okazany przez zakupienie świec. Do nabycia są również kalendarze naszej archidiecezji i kalendarze misyjne.
  • Jubileusze małżeńskie będziemy obchodzić 31 grudnia w Niedzielę św. Rodziny, na Mszy św. o godz. 12.00. Jubilatów prosimy o zgłoszenia w zakrystii.
  • W przyszłą niedzielę przypada Wigilia Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie, w wigilię Bożego Narodzenia, będą odprawione dwie Pasterki: o godz. 22.00 i 24.00. Nie będzie Mszy św. wieczornej o g. 18.00.
  • Dzisiaj, z racji III niedzieli miesiąca, przed kościołem, jest prowadzona zbiórka na kuchnię charytatywną. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  • Zachęcamy do lektury pisma świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz grudniowy numer miesięcznika "Nowe Życie”.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej 62.