Sobota, 21 kwietnia 2018 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Świętej Rodziny - 31.12.2017

• Nieszpory kolędowe, pod przewodnictwem Pana organisty, o godz. 17.30. Zapraszamy wiernych na wspólne kolędowanie.
  • Dzisiaj o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku, z wystawieniem i adoracją Najświętszego Sakramentu. Bezpośrednio po zakończeniu nabożeństwa będzie sprawowana Msza św.
  • W sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, w tradycji polskiej nazywana świętem Trzech Króli. Msze św. z poświęceniem kredy i kadzidła będą sprawowane w porządku niedzielnym. Wiernym przypominamy, że jest to święto nakazane, zobowiązujące w sumieniu do uczestnictwa we Mszy św. Taca z uroczystości Objawienia Pańskiego jest przeznaczona na wsparcie dzieł misyjnych.
  • W uroczystość Objawienia Pańskiego, o godz. 11:30 w katedrze wrocławskiej zostanie odprawiona Msza św. Po Eucharystii nastąpi wymarsz Orszaku Trzech Króli spod Katedry.
  • W parafii trwa wizyta duszpasterska, która zapowiadana jest dzień wcześniej przez ministrantów. O planie kolędy informujemy także w ogłoszeniach parafialnych.
  • Przyszła niedziela jest adoracyjna i zarazem niedzielą Chrztu Pańskiego. Adoracja Najświętszego Sakramentu wg stałego porządku. O godz. 8.00 Msza św. w int. Żywego Różańca, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszły piątek od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej 66.
  • Zachęcamy do czytania prasy i wydawnictw katolickich.

Życzenia Bożonarodzeniowe