Wtorek, 23 stycznia 2018 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 07.01.2018

• Dziś przeżywamy niedzielę Chrztu Pańskiego. Jest to też niedziela adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godziny 15.00; rozpocznie się koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Zapraszamy na nieszpory kolędowe o godz. 17.15 z udziałem scholi parafialnej.
  • W parafii trwa wizyta duszpasterska, która zapowiadana jest dzień wcześniej przez ministrantów. O planie kolędy informujemy także w ogłoszeniach parafialnych i w gablotach ogłoszeniowych.
  • Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej informuje, że już po raz drugi będzie we Wrocławiu realizowane wydarzenie – koncert ewangelizacyjny pt. "WROCŁAWSKIE BETLEJEM". Koncert ten odbędzie się w piątek, 12 stycznia 2018 r. we Wrocławiu w Hali Stulecia o godz. 19.00.
  • Dziękujemy osobom, które w ubiegły piątek sprzątały kościół i złożyły ofiary.
    O pomoc w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej nr od 68 – 72.
  • Zachęcamy do czytania prasy i wydawnictw katolickich. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz styczniowy numer miesięcznika „Nowe Życie” poświęcony Duchowi Świętemu.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka:
    • ś.p. Maria Czycza.
    Zmarłą polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.