Środa, 17 października 2018 - Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę zwykłą - 14.01.2018

• Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
    • w środę – św. Antoniego, opata,
    • w piątek – Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  • O najbliższego poniedziałku wznawiamy odprawianie wieczornych Mszy św. o godz. 18.00.
  • W czwartek wieczorna Msza św. będzie sprawowana w int. Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik.”
  • W minioną sobotę zakończyliśmy wizytę duszpasterską w parafii. Dzisiaj pragniemy z głębi serca podziękować wszystkim Parafianom, którzy nas przyjęli. Dziękujemy za dar wspólnej modlitwy w waszych domach, dziękujemy za życzliwość i prawdziwą chrześcijańską atmosferę. Pragniemy również podziękować za ofiary złożone przy tej okazji, które zostały przeznaczone m. in. na potrzeby naszego Seminarium Duchownego, Kurii Metropolitalnej i Parafii. Pozdrawiamy wszystkich, z którymi nie dane nam było spotkać się.
  • W dniach od 18 – 25 stycznia rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy wiernych do aktywnego udziału w tegorocznym Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej nr od 74 – 78.
  • Zachęcamy do czytania prasy i wydawnictw katolickich. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz styczniowy numer miesięcznika „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Helena Stefanowicz,
    • ś.p. Andrzej Kowalski.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...