Środa, 20 czerwca 2018 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę Wielkiego Postu - 25.02.2018

• Zapraszamy Parafian do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:00.
    • Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży w każdy piątek Wielkiego Postu bezpośrednio po Mszach św. rano i wieczorem, a dla dzieci o godz. 17:30.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota m-ca.
  • Godzina Święta w czwartek o 17.00.
  • W czwartek wieczorna Msza św. będzie sprawowana w int. Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik”.
  • Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek, od godz. 8.00.
  • Drogę Krzyżową w najbliższy piątek, po Mszy św. wieczornej, poprowadzi Wspólnota Żywego Różańca.
  • Nabożeństwo do Matki Bożej, za zmarłych, w sobotę o godz. 17.30.
  • W sobotę, 3 marca, Mszą św. o godz. 18.00, rozpoczną się w parafii rekolekcje wielkopostne. Wszystkich zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z tej szczególnej formy przygotowania do Świąt Paschalnych Wielkanocy.
  • Przyszła niedziela jest adoracyjna. O godz. 8.00 Msza św. w intencjach Żywego Różańca, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  • Caritas Archidiecezji Wrocławskiej rozpoczął, poprzez parafie, akcję rozprowadzania świec paschalnych oraz baranków. Ofiary zebrane w czasie akcji, zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom i rodzinom dotkniętym ubóstwem.
  • Dzisiaj naszą modlitwą i ofiarami złożonymi do puszek, możemy wesprzeć Dzieło Pomocy „AD GENTES” . Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na potrzeby polskich misjonarzy w krajach misyjnych. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  • Dziękujemy osobom, które w ubiegłą sobotę sprzątały kościół i złożyły ofiary.
    O pomoc przy w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Serbskiej nr od 2 – 12.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz lutowy miesięcznik "Nowe Życie”, poświęcony zagadnieniu zdrowia.
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin:
    • ś.p. Stanisław Pijanowski.
    Zmarłego polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...

Rekolekcje Wielkopostne

Sobota, 3 marca 2017 - Dzień powszedni