Niedziela, 23 września 2018 - XXV niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na 4 niedzielę Wielkiego Postu - 11.03.2018

• Dzisiejsza IV. Niedziela Wielkiego Postu jest zwana niedzielą radości – Laetare.
  • Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, dzisiaj o godz. 17.00
  • Dzisiaj o godz. 19.00, zapraszamy młodzież na wielkopostny dzień skupienia. W programie: konferencja o. Norberta Oczkowskiego OP, adoracja, uwielbienie oraz agapa.
  • W czwartek, wieczorna Msza św. będzie sprawowana w int. Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik”.
  • W piątek, w nocy, 16 marca, zapraszamy chętnych na Ekstremalną Drogę Krzyżową z Wrocławia na Ślężę (50 km). Bliższe informacje w zakrystii u ks. Jakuba.
  • W zakrystii i przed kościołem, można nabyć świece paschalne i baranki z białej czekolady. Ofiary ze sprzedaży zostaną przekazane do Caritas Archidiecezji Wrocławskiej.
  • Dziękujemy osobom, które w ubiegłą sobotę sprzątały kościół i złożyły ofiary.
    O pomoc w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Morawskiej nr od 1 – 19.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz marcowy miesięcznik "Nowe Życie”.

Wielkopostny Dzień Skupienia dla młodzieży