Piątek, 20 lipca 2018 - Wspomnienie bł. Czesława, prezbiteraa

Ogłoszenia duszpasterskie na 11 niedzielę zwykłą - 17.06.2018

• Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz. 17.30.
  • W poniedziałek, 18 czerwca, przypada 68 rocznica święceń kapłańskich J. Em. Ks. Henryka Kardynała Gulbinowicza. Zachęcamy wiernych do modlitwy w int. Arcypasterza Seniora.
  • We wtorek, Kościół w Polsce, obchodzi Dzień Uchodźcy. Zachęcamy do modlitwy w tej intencji.
  • W czwartek w liturgii wspominamy św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  • W piątek, 22 czerwca, Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci i młodzież.
  • W przyszłą niedzielę, 24 czerwca, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej. W tym dniu przypada 56. rocznica święceń kapłańskich J.E. Księdza Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego. Zachęcamy wiernych do modlitwy w int. Arcybiskupa Seniora.
  • Dzisiaj, przed kościołem, z racji III niedzieli miesiąca, prowadzona jest zbiórka do puszek na kuchnię charytatywną. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  • Zachęcamy do fizycznego jak i duchowego udziału w sierpniowej 38 Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, w dniach od 2–10 sierpnia, w tym roku pod hasłem "Veni" Informacje i zapisy w zakrystii.
  • Osoby, które zapisały się na wczasy w Łebie, proszone są o dokonanie wpłaty drugiej raty (450 zł) do końca czerwca.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Osobowickiej numery nieparzyste od 19÷47.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz czerwcowy miesięcznik „Nowe Życie”.