Piątek, 20 lipca 2018 - Wspomnienie bł. Czesława, prezbiteraa

Ogłoszenia duszpasterskie na 12 niedzielę zwykłą,
Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela - 24.06.2018

• Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
    • w czwartek – św. Ireneusza, biskupa i męczennika,
    • w piątek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  • Od najbliższej niedzieli, 1 lipca, przejdziemy na wakacyjny porządek Mszy św. Msze św. będą odprawiane o godz.: 7.00; 8.00; 9.30; 10.45 – suma i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00.
  • W czasie wakacji nie będzie nieszporów.
  • Dzieciom i młodzieży, nauczycielom, katechetom i wychowawcom życzymy aby dobrze przeżyli czas wakacji.
  • Przyszła niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu wg stałego porządku. O godz. 8.00 Msza św. w int. Żywego Różańca, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  • Zachęcamy do fizycznego jak i duchowego udziału w sierpniowej 38 Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, w dniach od 2–10 sierpnia, w tym roku pod hasłem: „Veni” Informacje i zapisy w zakrystii.
  • Osoby, które zapisały się na wczasy w Łebie, proszone są o dokonanie wpłaty drugiej raty (450 zł) do końca czerwca.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej numery parzyste od 70a÷86a.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz czerwcowy miesięcznik „Nowe Życie”.