Piątek, 20 lipca 2018 - Wspomnienie bł. Czesława, prezbiteraa

Ogłoszenia duszpasterskie na 13 niedzielę zwykłą - 01.07.2018

• Dzisiejsza niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godziny 15.00; rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Nieszporów w okresie wakacyjnym nie będzie.
    • we wtorek – św. Tomasza, Apostoła,
    • w piątek – bł. Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota m-ca.
  • Godzina Święta w czwartek o 17.00.
  • W piątek, 6 lipca, o godz. 7.00 rano, będzie sprawowana Msza św. w int. czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W sobotę nabożeństwo do NMP Bolesnej za zmarłych o godz. 17.30.
  • Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli, przez okres wakacji, nie będzie odprawiana Msza św. o godz. 12.00.
  • Naszym Parafianom i Gościom z racji rozpoczętych wakacji, życzymy dobrego wypoczynku.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej numery parzyste od 88a ÷106a.
  • Zachęcamy do czytania prasy i wydawnictw katolickich. Do nabycia w zakrystii i przed kościołem jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.