Wtorek, 13 listopada 2018 - Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

Ogłoszenia duszpasterskie na 14 niedzielę zwykłą - 08.07.2018

• w środę – św. Benedykta, Opata, Patrona Europy,
    • w czwartek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
    • w piątek – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
    • w sobotę – św. Henryka, Patrona J. Em. Ks. Kardynała Gulbinowicza. Z tej okazji polecamy szczególnym modlitwom wiernych Osobę naszego Arcybiskupa – Seniora.
  • Zachęcamy do fizycznego jak i duchowego udziału w sierpniowej 38 Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, w dniach od 2–10 sierpnia. Informacje i zapisy w zakrystii.
  • Naszym Parafianom i Gościom, przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej numery parzyste od 108a ÷ 132a.
  • 5. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz wakacyjny numer miesięcznika „Nowe Życie”.