Sobota, 15 grudnia 2018 - Dzień powszedni

• w poniedziałek – św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,
    • we wtorek – św. Kingi, dziewicy,
    • w środę – św. Jakuba, Apostoła, oraz św. Krzysztofa, patrona kierowców,
    • w czwartek – świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.
  • Krajowe Duszpasterstwo Kierowców oraz Fundacja Bezpieczny Kierowca już po raz trzynasty, w dniu 25 lipca (środa) w liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, apelują o ostrożną i rozważną jazdę na co dzień, aby wszystkim po polskich drogach podróżowało się bezpiecznie. Za przejechane bezpiecznie kilometry podziękujmy Panu Bogu i św. Krzysztofowi. Ofiary, które złożyliśmy wcześniej, przed rozpoczęciem okresu wakacyjnego, zostały przekazane organizacji MIVA Polska na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  • Zachęcamy do udziału w sierpniowej 38 Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, w dniach od 2–10 sierpnia. Bliższe informacje oraz zapisy w zakrystii.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej numery parzyste od 60 ÷86.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz wakacyjny numer miesięcznika „Nowe Życie”.