Sobota, 15 grudnia 2018 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 18 niedzielę zwykłą - 05.08.2018

• Dzisiejsza niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godz. 15.00; rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
    • w poniedziałek – Przemienienie Pańskie – święto,
    • w środę – św. Dominika, prezbitera,
    • w czwartek – św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy – święto,
    • w piątek – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika – święto,
    • w sobotę – św. Klary, dziewicy.
  • W sobotę, 11 sierpnia, przypada w naszej parafii Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 7.00 rano i trwać będzie do Mszy św. wieczornej. Zapraszamy wiernych i wszystkie wspólnoty parafialne do udziału w adoracji.
  • Naszą modlitwą ogarniamy pielgrzymów zdążających na Jasną Górę do tronu Matki Bożej, Królowej Polski.
  • Wyjazd na wczasy do Łeby, będzie dzisiaj o godz. 22.30 z przystanku MPK ul. Łużycka, przy bramie cmentarza.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej numery parzyste od 108 ÷132.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz wakacyjny numer miesięcznika „Nowe Życie”.