Wtorek, 13 listopada 2018 - Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

Ogłoszenia duszpasterskie na 21 niedzielę zwykłą
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej - 26.08.2018

• W dzisiejszą niedzielę przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.
    • w poniedziałek – św. Moniki,
    • we wtorek – św. Augustyna, bpa i dK,
    • w środę – męczeństwo św. Jana Chrzciciela,
    • w sobotę – bł. Bronisławy, dziewicy.
  • W piątek, 31 sierpnia, polecamy szczególnym modlitwom wiernych Osobę J.E. Księdza Arcybiskupa Seniora Mariana Gołębiewskiego z okazji przypadającej, w tym dniu, 22 rocznicy Jego konsekracji biskupiej.
  • W tym tygodniu przypada I sobota m-ca.
  • Nabożeństwo do Matki Bożej, za zmarłych, w sobotę o godz. 17.30.
  • Od przyszłej niedzieli wznawiamy, po wakacjach, odprawianie Mszy św. o g. 12.00.
  • Przyszła niedziela jest adoracyjna. O godz. 8.00 Msza św. w int. Żywego Różańca, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej numery nieparzyste od 69÷73.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz wakacyjny numer miesięcznika „Nowe Życie”.