Sobota, 15 grudnia 2018 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 22 niedzielę zwykłą - 02.09.2018

• Od dzisiejszej niedzieli wznawiamy, po wakacjach, odprawianie Mszy św. o godz. 12.00.
  • Przeżywamy niedzielę adoracyjną. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godz. 15.00, rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
    • w poniedziałek – św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK.
    • w sobotę – Narodzenie NMP.
  • W tygodniu przypada I czwartek i I piątek m-ca.
  • Godzina Święta w czwartek o godz. 17.00.
  • W piątek, od godz. 8.00, odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  • Spotkanie dla młodzieży kończącej przygotowanie do sakramentu bierzmowania w poniedziałek 3 września o godz. 19.00.
  • Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik” zaprasza na pierwsze, po wakacjach, spotkanie, w czwartek 6 września, po Mszy św. wieczornej.
  • Próba scholi dziecięcej w sobotę o godz. 9.45, a scholi młodzieżowej po Mszy św. wieczornej, też w sobotę.
  • W przyszłą niedzielę, 9 września, na Mszy św. o godz. 10.45 poświęcone zostaną tornistry i przybory szkolne pierwszoklasistów z udzieleniem dzieciom błogosławieństwa na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.
  • Wyjazd na czuwanie do Częstochowy, w ramach Archidiecezjalnej Pielgrzymki, nastąpi 21/22 września o godz.14:00, spod kościoła parafii Odkupiciela Świata przy ul. Macedońskiej 2. Powrót po północy. Koszt 60 zł. Zapisy do 16 września w par. Odkupiciela Świata. Więcej informacji w zakrystii.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej numery nieparzyste od 75÷79.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz wrześniowy numer miesięcznika „Nowe Życie”, poświęcony miejscu chrześcijan w polityce.