Wtorek, 13 listopada 2018 - Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

Ogłoszenia duszpasterskie na 23 niedzielę zwykłą - 09.09.2018

• Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    • w czwartek – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła,
    • w piątek – święto Podwyższenia Krzyża,
    • w sobotę – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,
  • We wtorek, 11 września, bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci mających przystąpić w przyszłym roku do Pierwszej Komunii św. Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy.
  • W sobotę, w liturgiczne wspomnienie NMP Bolesnej, w naszej parafii o godz. 18.00 uroczystość odpustowa z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył O. Bp Jacek Kiciński. Wszystkich Parafian serdecznie zapraszamy.
  • Zachęcamy parafian do udziału w archidiecezjalnej pielgrzymce do tronu naszej Matki i Królowej na Jasną Górę. Całonocne czuwanie przed Jasnogórską Ikoną rozpocznie się 21 września Mszą św. o godz. 18.30, której będzie przewodniczył abp Józef Kupny, Metropolita Wrocławski. Wyjazd na czuwanie o godz. 14.00 spod kościoła parafii Odkupiciela Świata przy ul. Macedońskiej 2. Powrót po północy. Koszt 60 zł. Zapisy do 16 września w par. Odkupiciela Świata. Więcej informacji w zakrystii.
  • Zachęcamy chłopców do służby ministranckiej. Zgłoszenia i zapisy w zakrystii.
  • Jasek Premium Hotel Wrocław zaprasza rodziców z dziećmi na piknik rodzinny „Pożegnanie Lata”, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 16 września przy ul. Sułowskiej 39, w godzinach od 13.00 do 19.00 (przy trasie na Poznań, 600 m od zjazdu z Autostradowej Obwodnicy Wrocławia). W programie gry i zabawy z zapleczem gastronomicznym.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej numery nieparzyste od 81÷85.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz wrześniowy numer miesięcznika „Nowe Życie”, poświęcony miejscu chrześcijan w polityce.