Środa, 17 października 2018 - Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą - 23.09.2018

• Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
    • w czwartek – św. Wincentego á Paulo, kapłana,
    • w piątek – św. Wacława, męczennika,
    • w sobotę – świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • Przypominamy o procesji z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty, która rozpocznie się dzisiaj w bazylice św. Elżbiety, o godzinie 16.00, a zakończy Mszą św. w kościele św. Stanisława i św. Doroty.
  • Pielgrzymka do grobu św. Jadwigi, Patronki Śląska i Trzebnicy odbędzie się w sobotę 13 października. Koszt przejazdu autokarem 20 zł. Zgłoszenia i zapisy w zakrystii.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej numery nieparzyste od 93 ÷ 97.
  • Zachęcamy do lektury pisma świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz wrześniowy numer miesięcznika „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Dawid Szemiot,
    • ś.p. Krzysztof Sokolnicki,
    • ś.p. Anna Jaśkiewicz – Grandowska,
    • ś.p. Helena Kicia.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.