Sobota, 15 grudnia 2018 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 26 niedzielę zwykłą - 30.09.2018

• Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
    • w poniedziałek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dK,
    • we wtorek – Świętych Aniołów Stróżów,
    • w czwartek – św. Franciszka z Asyżu,
    • w piątek – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
  • W tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota m-ca.
  • Nabożeństwo Godziny Świętej w czwartek o 17.00.
  • W piątek, od godziny 8.00, odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  • W sobotę nabożeństwo do NMP Bolesnej za zmarłych o godz. 17.30.
  • Od poniedziałku, przez cały październik, będzie odmawiany różaniec, rano o godz. 6.30 (z wyjątkiem niedzieli) i wieczorem o godz. 17.30. Wierni, którzy odmawiają różaniec (5 dziesiątek) w kościele mogą dostąpić odpustu zupełnego każdego dnia w ciągu roku, pod zwykłymi warunkami.
  • Piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi, Patronki Śląska i Trzebnicy odbędzie się w sobotę 13 października. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
  • Przyszła niedziela, jako I miesiąca, jest adoracyjna. O godz. 8.00 Msza św. w int. Żywego Różańca, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej numery nieparzyste od 99 ÷ 103.
  • Zachęcamy do lektury pisma świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz październikowy numer miesięcznika „Nowe Życie”, poświęcony młodzieży.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasz parafianin:
    • ś.p. Stanisław Szporka.
    Zmarłego polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...