Sobota, 15 grudnia 2018 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 27 niedzielę zwykłą - 07.10.2018

• Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  • W sobotę w liturgii wspominamy bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
  • Piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi, Patronki Śląska i Trzebnicy odbędzie się w sobotę 13 października pod hasłem „nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego!”. Wyjście pielgrzymki z katedry wrocławskiej o godz. 6.00, a zakończenie Mszą Świętą o godz. 16.30.
  • Tegoroczne uroczystości odpustowe ku czci św. Jadwigi w Trzebnicy będą trwały od 13 do 16 października. Centralne uroczystości odbędą się w niedzielę, 14 października. Uroczystej Mszy św. o godz. 11.00, przy ołtarzu polowym, przewodniczyć będzie Ks. bp Piotr Libera.
  • W sobotę, 13 października, o godz. 17.30, w czasie nabożeństwa różańcowego będzie procesja fatimska. Wiernych zapraszamy do udziału w procesji ze świecami. Po nabożeństwie, będzie sprawowana Msza św.
  • W najbliższą niedzielę, 14 października będziemy obchodzić Dzień Papieski. Przed kościołem, zbierane będą ofiary na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  • W przyszłą niedzielę, 14 października, po Mszy św. dla dzieci, w salce katechetycznej, odbędzie się spotkanie rodziców z pracownikami firmy szyjącej stroje komunijne.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej numery nieparzyste od 105 ÷ 107.
  • Zachęcamy do lektury pisma świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz październikowy numer miesięcznika „Nowe Życie”, poświęcony młodzieży.
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin:
    • ś.p. Roch Muszyński.
    Zmarłego polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...