Wtorek, 13 listopada 2018 - Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

Ogłoszenia duszpasterskie na 29 niedzielę zwykłą - 21.10.2018

• Dzisiaj obchodzimy w całym Kościele powszechnym 92 Światowy Dzień Misyjny. Niedziela misyjna rozpoczyna Tydzień Misyjny – tydzień szczególnej modlitwy za misje na całym świecie. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na wsparcie działalności misyjnej.
  • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  • W piątek, 26 października o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. pod przewodnictwem Ks. Tadeusza z okazji Jego Imienin. Wspólnoty Parafialne serdecznie zapraszają Parafian do wspólnej modlitwy w int. naszego Proboszcza.
  • Tegoroczne Europejskie Spotkanie Młodych odbędzie się, na przełomie roku, w Madrycie. Bliższe informacje i zapisy poprzez stronę internetową archidiecezji.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej numery nieparzyste od 1 ÷ 9.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz październikowy numer miesięcznika „Nowe Życie”.