Wtorek, 13 listopada 2018 - Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

Ogłoszenia duszpasterskie na 31 niedzielę zwykłą - 04.11.2018

• Dzisiejsza niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godz. 15.00, rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.15.
    • w piątek – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
    • w sobotę – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  • W przyszłą niedzielę, 11 listopada, przypada 100-lecie odzyskania niepodległości. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy w walce o wolną Ojczyznę oddali życie. Znakiem naszego patriotyzmu niech będzie wywieszenie flag narodowych.
  • Nauki przedślubne rozpoczniemy 9 listopada (piątek) o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej numery nieparzyste od 29 ÷ 31.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz listopadowy numer miesięcznika „Nowe Życie” poświęcony jubileuszowi odzyskania przez Polskę niepodległości.