Sobota, 15 grudnia 2018 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 33 niedzielę zwykłą - 18.11.2018

• Nieszpory o godz. 17.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy na tę wieczorną modlitwę Kościoła.
    • we wtorek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,
    • w środę – ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny,
    • w czwartek – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy,
    • w sobotę – świętych Męczenników Wietnamskich: Andrzeja Dung- Lac, prezbitera, i Towarzyszy.
  • Spotkanie z młodzieżą, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, odbędzie się dzisiaj o godz. 19.00.
  • Dzisiaj, przed kościołem, jest prowadzona zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi Prześladowanemu w Pakistanie.
  • W przyszłą niedzielę, ostatnią w bieżącym roku liturgicznym, obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Taca zebrana w tym dniu przeznaczona jest na rozbudowę i budowę nowych świątyń w Archidiecezji.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej numery nieparzyste od 37 ÷ 39.
  • Zachęcamy do czytania prasy i wydawnictw katolickich. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz listopadowy miesięcznik „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Zbigniew Kardela,
    • ś.p. Mieczysław Budzisz.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.