Sobota, 15 grudnia 2018 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 34 niedzielę zwykłą
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 25.11.2018

• Dzisiaj, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dziś za pobożne odmówienie modlitwy: „ O Jezu najsłodszy, Odkupicielu”, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na budowę kościołów w Archidiecezji Wrocławskiej.
  • W piątek przypada liturgiczne wspomnienie św. Andrzeja, Apostoła.
  • W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.
  • Nabożeństwo do Matki Bożej, za zmarłych, w sobotę o godz. 17.30.
  • Przyszła niedziela jest I Niedzielą Adwentu, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela Świata.
  • Od I Niedzieli Adwentu, na terenie parafii, będą roznoszone opłatki. Osoby, które dotychczas roznosiły opłatki, proszone są o zgłoszenie się w zakrystii.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej numery nieparzyste od 41 ÷ 43.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz listopadowy numer miesięcznika „Nowe Życie” poświęcony jubileuszowi odzyskania przez Polskę niepodległości.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka:
    • ś.p. Beata Satora.
    Zmarłą polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...