Czwartek, 21 marca 2019 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Świętej Rodziny - 30.12.2018

• Nieszpory kolędowe, pod przewodnictwem Pana organisty, o godz. 17.30. Zapraszamy wiernych na wspólne kolędowanie.
  • W poniedziałek, o godz. 17.30, zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku, z wystawieniem i adoracją Najświętszego Sakramentu. Bezpośrednio po zakończeniu nabożeństwa będzie sprawowana Msza św.
  • We wtorek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – z Maryją wkroczymy w Nowy Rok Pański 2019. W sposób szczególny modlić się będziemy, w tym dniu, o pokój na całym świecie. Msze św. od godz. 8.00, będą odprawione w porządku niedzielnym (nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano).
  • W parafii trwa wizyta duszpasterska, która zapowiadana jest dzień wcześniej przez ministrantów. O planie kolędy informujemy także w ogłoszeniach parafialnych.
  • W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, w tradycji polskiej nazywana świętem Trzech Króli. Adoracja Najświętszego Sakramentu, z racji I Niedzieli m-ca, tylko po każdej Mszy św. Nie będzie adoracji popołudniowej. O godz. 8.00 Msza św. w int. Żywego Różańca, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć miesięcznik „Nowe Życie”, poświęcony zagadnieniu ekumenizmu.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej numery nieparzyste od 61 ÷ 63.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Lucyna Zgłobicka-Węcławska,
    • ś.p. Lucjan Faszczewski.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.

Życzenia Bożonarodzeniowe