Wtorek, 18 czerwca 2019 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę po Narodzeniu Pańskim,
Uroczystość Objawienia Pańskiego - 06.01.2019

• Dzisiaj przeżywamy uroczystość Objawienia Pańskiego. Adoracja Najświętszego Sakramentu, z racji I niedzieli miesiąca, tylko po każdej Mszy św. Nie będzie adoracji popołudniowej ze względu na spotkanie opłatkowe.
  • Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej Mszy św. Taca z uroczystości Objawienia Pańskiego jest przeznaczona na wsparcie dzieł misyjnych.
  • W parafii trwa wizyta duszpasterska, która zapowiadana jest dzień wcześniej przez ministrantów. O planie kolędy informujemy także w ogłoszeniach parafialnych.
  • W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej numery nieparzyste od 65 ÷ 67.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz styczniowy miesięcznik „Nowe Życie” poświęcony zagadnieniu ekumenizmu.
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin:
    • ś.p. Edward Piegoński.
    Zmarłego polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...