Środa, 17 lipca 2019 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 3 niedzielę zwykłą - 27.01.2019

• Nieszpory o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy na tę wieczorną modlitwę Kościoła.
    • w poniedziałek – św. Tomasza z Akwinu, kapł. i dK.
    • w czwartek – św. Jana Bosko, prezbitera,
    • w sobotę – święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej).
      Msze św. o godz. 7.00, 9.00, i 18.00. Kolekta z dzisiejszego święta jest przeznaczona dla Zakonów Kontemplacyjnych.
  • W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca.
  • W piątek, od godz. 8.00, odwiedzimy chorych z posługą duszpasterską.
  • Nabożeństwo do NMP Bolesnej, za zmarłych, w sobotę o godz. 17.30.
  • W ubiegłą niedzielę zakończyliśmy wizytę kolędową. Dzisiaj pragniemy z głębi serca podziękować wszystkim Parafianom, którzy nas przyjęli. Dziękujemy za dar wspólnej modlitwy w waszych domach, dziękujemy za życzliwość i prawdziwą chrześcijańską atmosferę. Pragniemy również podziękować za ofiary złożone przy tej okazji, które zostały przeznaczone m. in. na potrzeby naszego Seminarium Duchownego, Kurii Metropolitalnej i Parafii. Jeszcze raz wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać. Pozdrawiamy wszystkich, z którymi nie dane nam było spotkać się.
  • Dziękujemy osobom, które wczoraj sprzątały kościół i złożyły ofiary.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz styczniowy numer miesięcznika „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Stanisław Szulc,
    • ś.p. Kazimierz Czerwiński.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.