Środa, 17 lipca 2019 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 4 niedzielę zwykłą - 03.02.2019

• Dzisiejsza niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godz. 15.00 – rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
  • W poniedziałek, 4 lutego, Kościół Wrocławski świętuje 13 rocznicę konsekracji biskupiej swego Metropolity, J. E. Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego. Zachęcamy do modlitwy w intencji Najdostojniejszego Arcypasterza.
    • we wtorek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszach św. rano i wieczorem błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.
    • w środę – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników,
  • Nabożeństwo Godziny Świętej, z racji I czwartku miesiąca, o godz. 17.00.
  • W piątek, 8 lutego przypada 49 rocznica konsekracji biskupiej J. Em. Kard. Henryka Gulbinowicza. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszego Arcypasterza Seniora.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej numery nieparzyste od 79 ÷ 83.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz lutowy miesięcznik „Nowe Życie”, poświęcony tematowi katedry i jej roli w życiu Kościoła.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Zbysław Ogrodowicz,
    • ś.p. Anna Mikołajewicz.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.