Środa, 17 lipca 2019 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 5 niedzielę zwykłą - 10.02.2019

• Nieszpory o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy na tę wieczorną modlitwę Kościoła.
    • w poniedziałek – NMP z Lurdes – Światowy Dzień Chorego. Zachęcamy do szczególnej modlitwy za chorych i cierpiących parafian. Podczas Mszy św. rano i wieczorem, dla chętnych, będzie udzielany Sakrament Chorych.
    • w czwartek – Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, bpa – Patronów Europy.
  • W poniedziałek, 11 lutego, przypada 13 rocznica konsekracji biskupiej J. E. Ks. Andrzeja Siemieniewskiego. Zachęcamy do modlitwy za naszego biskupa pomocniczego.
  • W sobotę, 23 lutego, w Hali Orbita organizowane jest wydarzenie „Na Słowo” – całodzienne, pełne muzyki, ruchu, obrazów – spotkanie ze Słowem Bożym dla młodzieży. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.
  • Zapraszamy chłopców, chętnych do służby ministranckiej. Zgłoszenia w zakrystii u ks. Jakuba.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej numery nieparzyste od 85 ÷ 89.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz lutowy miesięcznik „Nowe Życie”, poświęcony tematowi katedry i jej roli w życiu Kościoła.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Agata Żółkowska,
    • ś.p. Ryszard Półtoranos.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.