Wtorek, 18 czerwca 2019 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 4 niedzielę Wielkiego Postu - 31.03.2019

• Dzisiejsza IV Niedziela Wielkiego Postu jest niedzielą radości – Laetare.
  • Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00
  • W najbliższy wtorek, po Mszy św. wieczornej, spotkanie dla dzieci rocznicowych.
  • W środę, o godz. 16.45, spotkanie dzieci przygotowujących do Pierwszej Komunii św.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota m-ca.
  • W czwartek nabożeństwo Godziny Świętej o 17.00. Bezpośrednio po nabożeństwie, będzie sprawowana Msza św. w int. Wspólnoty Krwi Chrystusa.
  • W piątek, od godziny 8.00, odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  • Drogę Krzyżową w piątek, po Mszy św. wieczornej, poprowadzi Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik”.
  • W sobotę nabożeństwo do NMP Bolesnej za zmarłych o godz. 17.30.
  • Odbiór strojów komunijnych w niedzielę, 7 kwietnia, w salce katechetycznej.
  • Przyszła niedziela, jako I miesiąca, jest adoracyjna. O godz. 8.00 Msza św. w int. Żywego Różańca, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  • W Niedzielę Palmową, 14 kwietnia, spotkanie młodych na wspólnej modlitwie. Spotkanie rozpocznie się procesją do Katedry na Ostrowie Tumskim, o g. 14.30.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej nr 20.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznik „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin:
    • ś.p. Sławomir Olczak.
    Zmarłego polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...