Wtorek, 18 czerwca 2019 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 5 niedzielę Wielkiego Postu - 07.04.2019

• Dzisiaj niedziela adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godz. 15.00; rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się w Kościele pasyjny okres Wielkiego Postu. Od dziś krzyże w kościołach są zasłonięte i tak pozostanie aż do końca obrzędów wielkopiątkowych.
  • Zapraszamy Parafian do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Gorzkich Żali i Drodze Krzyżowej.
  • W środę, o godz. 16.45, spotkanie dzieci przygotowujących do Pierwszej Komunii św.
  • W sobotę, 13 kwietnia, Dekanalny Dzień Młodzieży w naszym kościele. W programie: Eucharystia o godz. 18.00, konferencja ks. Marka Mekwińskiego o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  • Przyszła niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej zwaną Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.
  • W Niedzielę Palmową Diecezjalny Dzień Młodzieży. Spotkanie rozpocznie procesją do Katedry na Ostrowie Tumskim, o godz. 14.30. Zachęcamy młodzież naszej parafii do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej nr 22.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz kwietniowy miesięcznik „Nowe Życie”, poświęcony tematowi spowiedzi.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Ewa Bartoszewicz,
    • ś.p. Wiktor Bujko.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.