Wtorek, 18 czerwca 2019 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 02.06.2019

• Przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • Dzisiaj niedziela adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godziny 15.00 – rozpocznie się koronką do Bożego miłosierdzia.
  • Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj i w każdą sobotę i niedzielę o godz. 17.30, a od poniedziałku do piątku, po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tym nabożeństwie.
  • Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
    • w poniedziałek – świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy,
    • w środę – św. Bonifacego, biskupa i męczennika,
    • w sobotę – św. Jadwigi, królowej.
  • W tygodniu przypada I czwartek i I piątek m-ca.
  • W czwartek Godzina Święta o 17.00, a o 17.30 nabożeństwo czerwcowe. Bezpośrednio po nabożeństwie, będzie sprawowana Msza św. w int. Wspólnoty Krwi Chrystusa.
  • Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek, od godz. 8.00.
  • W sobotę nabożeństwo za zmarłych z litanią do Serca Pana Jezusa o g. 17.30.
  • W najbliższą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • Dziś, w święto dziękczynienia, dziękujemy Stwórcy za Wielkich Pasterzy – Świętego Jana Pawła II i Czcigodnego Sługę Bożego Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Przed kościołem zbierane są ofiary przeznaczone na Świątynię Opatrzoności Bożej. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej numery parzyste 28a – 30a.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznik „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka:
    • ś.p. Renata Motyka.
    Zmarłą polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...