Środa, 16 października 2019 - Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Ogłoszenia duszpasterskie na 13 niedzielę zwykłą - 30.06.2019

• Zapraszamy na ostatnie, w bieżącym roku, nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
    • w środę – św. Tomasza, Apostoła,
    • w sobotę – bł. Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  • W tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobotę m-ca.
  • W czwartek nabożeństwo Godziny Świętej z litanią do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana o godz. 17.00. Bezpośrednio po nabożeństwie, będzie sprawowana Msza św. w int. Wspólnoty Krwi Chrystusa.
  • Od przyszłej niedzieli, 7 lipca, przejdziemy na wakacyjny porządek Mszy św. Msze św. będą odprawiane o godz.: 7.00; 8.00; 9.30; 10.45 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00.
  • W czasie wakacji nie będzie nieszporów.
  • Naszym Parafianom i Gościom z racji rozpoczętych wakacji, życzymy dobrego wypoczynku.
  • Przyszła niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu wg stałego porządku. O godz. 8.00 Msza św. w int. Żywego Różańca, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej numery parzyste od nr 44 ÷ 46.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznik „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka:
    • ś.p. Anna Urbańska.
    Zmarłą polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...