Środa, 21 sierpnia 2019 - Wspomnienie św. Piusa X, papieża

Ogłoszenia duszpasterskie na 19 niedzielę zwykłą - 11.08.2019

• Dzisiaj, w parafii, przypada Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się o godz. 15.00 i trwać będzie do Mszy św. wieczornej. Zapraszamy wiernych i wszystkie wspólnoty parafialne do udziału w adoracji.
    • w środę – św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika,
    • w czwartek – uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. niedzielno – wakacyjny. Po Mszach św. poświęcenie ziół, kwiatów i pierwocin tegorocznych zbiorów. Taca z uroczystości Wniebowzięcia NMP przeznaczona jest na odbudowę kościołów.
    • w sobotę – św. Jacka, prezbitera. W tym dniu przypada święto patronalne O. Jacka Kicińskiego, bpa pomocniczego. W naszych modlitwach polecajmy Dostojnego Solenizanta.
  • Druga Archidiecezjalna Pielgrzymka Wspólnot Żywego Różańca do Henrykowa, odbędzie się w sobotę 17 sierpnia. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. o godz. 11.00, pod przewodnictwem Arcybiskupa Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego w kościele OO. Cystersów.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej numery bram 2a, 2b, 2c i 2d.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznik „Nowe Życie”.