Niedziela, 22 września 2019 - XXV niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na 21 niedzielę zwykłą - 25.08.2019

• w poniedziałek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. w tym dniu, będą odprawione o godz.: 7.00; 9.00 i 18.00. Po każdej Mszy św. odmówimy Akt zawierzenia parafii Matce Bożej Częstochowskiej.
    • we wtorek – św. Moniki,
    • w środę – św. Augustyna, bpa i dK,
    • w czwartek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  • Jutro, w uroczystość M. B. Częstochowskiej, po Mszy św. o godz. 9.00, odbędzie się spotkanie Margaretek. Zapraszamy.
  • W sobotę, 31 sierpnia, polecamy szczególnym modlitwom wiernych Osobę J. E. Księdza Arcybiskupa Seniora Mariana Gołębiewskiego z okazji przypadającej, w tym dniu, 23 rocznicy Jego konsekracji biskupiej.
  • Archidiecezjalna Pielgrzymka Osób Chorych i Niepełnosprawnych do Henrykowa, odbędzie się w sobotę 31 sierpnia. Msza św. w kościele Wniebowzięcia NMP o godz. 11.30.
  • Od przyszłej niedzieli wznawiamy, po wakacjach, odprawianie Mszy św. o g. 12.00.
  • Przyszła niedziela jest adoracyjna. O godz. 8.00 Msza św. w int. Żywego Różańca, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej numery parzyste: 10, 12 i 14.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznik „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Zofia Makoś,
    • ś.p. Zbigniew Makoś.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.