Niedziela, 22 września 2019 - XXV niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na 22 niedzielę zwykłą - 01.09.2019

• Dziś niedziela adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godz. 15.00, rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
  • Od dzisiejszej niedzieli wznawiamy odprawianie Mszy św. o godz. 12.00.
  • We wtorek w liturgii wspominamy św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota m-ca.
  • W czwartek nabożeństwo Godziny Świętej z litanią do Najdroższej Krwi Chrystusa o godz. 17.00. Bezpośrednio po nabożeństwie, będzie sprawowana Msza św. w int. Wspólnoty Krwi Chrystusa.
  • W piątek, od godz. 8.00, odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  • Od 6 września rozpoczynają się Wrocławskie Dni Seniora. Bliższe informacje zamieszczone są w gablocie ogłoszeniowej.
  • W przyszłą niedzielę, 8 września, na Mszy św. o godz. 10.45 poświęcone zostaną tornistry i przybory szkolne pierwszoklasistów z udzieleniem dzieciom błogosławieństwa na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej nr 16.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznik „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka:
    • ś.p. Danuta Wierzbińska.
    Zmarłą polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...