Niedziela, 22 września 2019 - XXV niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na 23 niedzielę zwykłą - 08.09.2019

• Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    • w piątek – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła,
    • w sobotę – święto Podwyższenia Krzyża.
  • W poniedziałek, bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci mających przystąpić w przyszłym roku do Pierwszej Komunii św. Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy.
  • Pielgrzymka do Sanktuarium na Górze św. Anny, odbędzie się w czwartek 12 września. Wyjazd autokarem z przystanku k/cmentarza przy ul. Łużyckiej o godz. 7.00 rano.
  • Zachęcamy chłopców do służby ministranckiej. Zgłoszenia i zapisy w zakrystii.
  • W przyszłą niedzielę w naszej parafii, o godz. 12.00 uroczystość odpustowa. Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczyć o. Emilian Gołąbek OFM. Wszystkich Parafian serdecznie zapraszamy.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz wrześniowy numer miesięcznika „Nowe Życie”, poświęcony historycznej pamięci.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej nr 18.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka:
    • ś.p. Bogumiła Dziemidowicz.
    Zmarłą polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...