Środa, 16 października 2019 - Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą - 22.09.2019

• Nieszpory o godz. 17.30.
    • w poniedziałek – św. Pio z Pietrelciny, prezbitera,
    • w piątek – Wincentego á Paulo, prezbitera,
    • w sobotę – św. Wacława, męczennika.
  • Przypominamy o dzisiejszej procesji ulicami m. Wrocławia z relikwiami św. Stanisława, biskupa i męczennika i św. Doroty. Rozpocznie się Mszą św. w bazylice św. Elżbiety o godz. 16.00.
  • Kurs śpiewu gregoriańskiego u OO. Karmelitów Bosych, Wrocław, ul. Ołbińska 1. Bliższe informacje na plakacie.
  • Piesza, 40 Pielgrzymka Wrocławska do św. Jadwigi w Trzebnicy, rozpocznie się w sobotę 12 października.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej nr 22.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz wrześniowy numer miesięcznika „Nowe Życie”.