Środa, 16 października 2019 - Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Ogłoszenia duszpasterskie na 27 niedzielę zwykłą - 06.10.2019

• Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  • W poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie NMP Różańcowej.
  • W każdy piątek o godz. 19.00, w salce, odbywa się spotkanie wspólnoty młodzieżowej, chętnych serdecznie zapraszamy na te spotkania.
  • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski. Przed kościołem, zbierane będą ofiary na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  • W niedzielę, 13 października, o godz. 17.30, w czasie nabożeństwa różańcowego, będzie procesja fatimska. Wiernych zapraszamy do udziału w procesji ze świecami. Po nabożeństwie, będzie sprawowana Msza św.
  • Tegoroczne uroczystości odpustowe ku czci św. Jadwigi w Trzebnicy będą trwały od 12 do 16 października. Centralne uroczystości rozpoczną się Mszą św. w niedzielę, 13 października, o godz. 11.00.
  • 40 Piesza Pielgrzymka Wrocławska do św. Jadwigi w Trzebnicy, rozpocznie się w sobotę 12 października. Zapisy na powrót autobusem z Trzebnicy do Wrocławia w zakrystii.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej nr 26.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz październikowy numer miesięcznika „Nowe Życie”, poświęcony tematowi misji.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Dariusz Siedlecki,
    • ś.p. Maciej Skybaniewicz,
    • ś.p. Zbigniew Gajek.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.