Sobota, 19 września 2020 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 22 niedzielę zwykłą - 30.08.2020

• Decyzją Księdza Arcybiskupa ks. Jakub Deperas 31 sierpnia zakończy posługę w naszej Parafii. Msza święta dziękczynna za jego posługę w naszej wspólnocie będzie odprawiona dzisiaj o godz. 10:45.
  • Od wtorku, 1 września, rozpocznie pracę duszpasterską w naszej parafii ks. mgr Sylwester Łaska, neoprezbiter. Witamy Go serdecznie w naszej wspólnocie i życzymy wielu łask Bożych i opieki Najświętszej Marii Panny Bolesnej.
  • W poniedziałek, w naszych modlitwach, polecajmy Osobę J.E. Księdza Arcybiskupa, Seniora Mariana Gołębiewskiego z okazji przypadającej w tym dniu 24 rocznicy Jego konsekracji biskupiej.
  • Spotkanie dzieci I Komunijnych i ich rodziców odbędzie się w poniedziałek, po Mszy św. wieczornej.
  • W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie Grzegorza Wielkiego, papieża i dK.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  • Nabożeństwo Godziny Świętej, z litanią do Najdroższej Krwi Chrystusa, w czwartek o godz. 17.00. Bezpośrednio po nabożeństwie, będzie sprawowana Msza św. w int. Wspólnoty Krwi Chrystusa.
  • Przyszła niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu wg stałego porządku. O godz. 8.00 Msza św. w int. Żywego Różańca, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  • Od przyszłej niedzieli wznawiamy odprawianie Mszy św. o godz. 12.00.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej, numery parzyste od 70a ÷ 86a.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznik „Nowe Życie”.