Niedziela, 6 grudnia 2020 - II niedziela Adwentu

Ogłoszenia duszpasterskie na 23 niedzielę zwykłą - 06.09.2020

• Witamy serdecznie, w naszej wspólnocie parafialnej, ks. Sylwestra Łaskę, neoprezbitera, który rozpoczął od 1 września pracę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy Księdzu obfitych darów Bożych i opieki NMP Bolesnej, Patronki naszej świątyni.
  • Dzisiejsza niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godziny 15.00, rozpocznie się koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
  • Przypominamy wiernym o wznowieniu, od dzisiejszej niedzieli, odprawianie Mszy św. (sumy) o godz. 12.00.
  • We wtorek przypada liturgiczne święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  • W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 10.30, kolejna grupa dzieci przystąpi do I Komunii. św.
  • Uroczystość odpustowa w naszej parafii, połączona z wizytacją kanoniczną i Bierzmowaniem odbędzie się 17 września.
  • Próby młodzieży przed Bierzmowaniem odbędą się w środę 9 września o godz. 19.00 i w czwartek 10 września o godz. 19.30.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej, numery parzyste od 88a ÷ 106a.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz wrześniowy numer miesięcznika „Nowe Życie” poświęcony tematowi katechizacji.
  • Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka:
    • ś.p. Janina Polak.
    Zmarłą polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...