Czwartek, 22 października 2020 - Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

Ogłoszenia duszpasterskie na 27 niedzielę zwykłą - 04.10.2020

• Dzisiejsza niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godz. 15.00, rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
    • w poniedziałek – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,
    • w środę – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  • W środę, 7 października, przed nabożeństwem różańcowym, o godz. 17.20 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
  • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XX Dzień Papieski, w tym roku pod hasłem „Totus Tuus!”. Tradycyjnie, w tym dniu, naszą ofiarnością wspieramy fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla najzdolniejszych uczniów i studentów. Przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek. Wszystkim ofiarodawcom, już dziś, składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej, numery parzyste od 88 ÷ 106.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz październikowy numer miesięcznika „Nowe Życie” poświęcony modlitwie różańcowej.
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin:
    • ś.p. Jan Wiśniewski.
    Zmarłego polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...