Niedziela, 6 grudnia 2020 - II niedziela Adwentu

Ogłoszenia duszpasterskie na 32 niedzielę zwykłą - 08.11.2020

• Zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.15.
    • w poniedziałek – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
    • we wtorek – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,
    • w środę – św. Marcina z Tours, biskupa,
    • w czwartek – św. Jozafata, bpa i męczennika,
    • w piątek – śś. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski.
  • W środę, 11 listopada, przypada Święto Niepodległości. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy w walce o wolną Ojczyznę oddali życie. Znakiem naszego patriotyzmu niech będzie wywieszenie flag narodowych. Msze św. w tym dniu będą odprawione o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul.
  • W zakrystii można nabyć świece „Caritas” – Dzieło Wigilijnej Pomocy Dzieciom. Dziękujemy wszystkim za „Dar Serca” okazany przez zakupienie świec.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz listopadowy miesięcznik „Nowe Życie” poświęcony życiu wiecznemu.
  • W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Teodozja Waglewska,
    • ś.p. Henryk Smolik.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.