Niedziela, 6 grudnia 2020 - II niedziela Adwentu

Ogłoszenia duszpasterskie na 33 niedzielę zwykłą - 15.11.2020

• Nieszpory o godz. 17.30. Wszystkich zapraszamy na tę wieczorną modlitwę Kościoła.
    • we wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,
    • w środę – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy,
    • w piątek – św. Rafała Kalinowskiego, kapłana,
    • w sobotę – Ofiarowanie NMP.
  • W czwartek, wieczorna Msza św. będzie sprawowana w int. Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. „Wieczernik”.
  • Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza narzeczonych, którzy planują zawrzeć związek małżeński do 30 czerwca 2021 r., do udziału w Internetowych Katechezach Przedślubnych. Katechezy te rozpoczną się 16 listopada. W związku z epidemią w naszej parafii nie będzie nauk przedmałżeńskich, dlatego zapraszamy na te katechezy. Więcej informacji u ks. Wojciecha, w gablotce przed kościołem oraz na stronie internetowej i Facebooku naszej parafii.
  • W zakrystii można nabyć świece „Caritas” – Dzieło Wigilijnej Pomocy Dzieciom. Dziękujemy wszystkim za „Dar Serca” okazany przez zakupienie świec.
  • W przyszłą niedzielę, ostatnią w bieżącym roku liturgicznym, obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Taca zebrana w tym dniu przeznaczona jest na rozbudowę i budowę nowych świątyń w Archidiecezji.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz listopadowy miesięcznik „Nowe Życie”.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej, numery nieparzyste 75 ÷ 79.
  • W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności naszych parafian:
    • ś.p. Janinę i Zygmunta Białek.
    Zmarłe małżeństwo polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.