Niedziela, 6 grudnia 2020 - II niedziela Adwentu

Ogłoszenia duszpasterskie na 34 niedzielę zwykłą
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 22.11.2020

• Dzisiaj, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na budowę kościołów w Archidiecezji Wrocławskiej.
  • Nieszpory o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  • We wtorek w liturgii wspominamy: świętych Męczenników Wietnamskich: Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy.
  • Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza narzeczonych, którzy planują zawrzeć związek małżeński do 30 czerwca 2021 r., do udziału w Internetowych Katechezach Przedślubnych. Katechezy te rozpoczęły się 16 listopada, ale można jeszcze dołączyć. W związku z epidemią, w naszej parafii nie będzie nauk przedmałżeńskich, dlatego zapraszamy na te katechezy. Więcej informacji u ks. Wojciecha, w gablotce przed kościołem oraz na stronie internetowej i Facebooku naszej parafii.
  • Przyszła niedziela jest I Niedzielą Adwentu. Jest to czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela Świata.
  • W tym roku, ze względu na pandemię koronowirusa, nie będą roznoszone opłatki wigilijne do mieszkań parafian. Można się w nie zaopatrzyć w zakrystii.
  • W zakrystii można nabyć świece „Caritas” – Dzieło Wigilijnej Pomocy Dzieciom. Dziękujemy wszystkim za „Dar Serca” okazany przez zakupienie świec.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz listopadowy miesięcznik „Nowe Życie”.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej, numery nieparzyste 81 ÷ 85.
  • W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności naszych parafian:
    • ś.p. Kazimierz Winiarski,
    • ś.p. Krystyna Poźniak,
    • ś.p. Anna Huszczonek,
    • ś.p. Maria Pietruszewicz,
    • ś.p. Genowefa Święcka,
    • ś.p. Wiktoria Ligiera,
    • ś.p. Anna Błaszczyk.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.