Piątek, 15 stycznia 2021 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Świętej Rodziny - 27.12.2020

• Nieszpory o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  • W poniedziałek przypada liturgiczne święto Świętych Młodzianków, męczenników.
  • W środę, na Mszy św. o godz. 18.00, będziemy się modlić za ks. Sylwestra, naszego wikariusza, z okazji Jego Imienin.
  • W czwartek, 31 grudnia, o godz. 17.00 nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne z wystawieniem i adoracją Najświętszego Sakramentu. Bezpośrednio po zakończeniu nabożeństwa będzie sprawowana Msza św.
  • W piątek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – z Maryją wkroczymy w Nowy Rok Pański 2021. W sposób szczególny modlić się będziemy, w tym dniu, o pokój na całym świecie i ustanie pandemii koronowirusa. Msze św. od godz. 8.00, będą odprawione w porządku niedzielnym (nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano).
  • W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca.
  • W piątek, wieczorna Msza św. będzie sprawowana w intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Nabożeństwo do Matki Bożej, za zmarłych, w sobotę o godz. 17.30.
  • Przyszła niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu wg stałego porządku. O godz. 8.00 Msza św. będzie sprawowana w intencjach Żywego Różańca.
  • Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do świątecznego wystroju naszej świątyni i złożyły ofiary.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Jugosłowiańskiej numery nieparzyste 105 ÷ 107.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznik „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin:
    • ś.p. Jerzy Wikowicz.
    Zmarłego polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...

Życzenia Bożonarodzeniowe