Piątek, 15 stycznia 2021 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na Drugą Niedzielę po Narodzeniu Pańskim - 03.01.2021

• Dzisiejsza niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu tylko po każdej Mszy św. Nie będzie adoracji popołudniowej.
  • Nieszpory o godz. 17.30.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.
  • W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, w tradycji polskiej nazywana świętem Trzech Króli. Msze św. z poświęceniem kredy i kadzidła będą sprawowane w porządku niedzielnym. Wiernym przypominamy, że jest to święto nakazane, zobowiązujące w sumieniu do uczestnictwa we Mszy św. Taca z uroczystości Objawienia Pańskiego jest przeznaczona na wsparcie dzieł misyjnych.
  • W czwartek nabożeństwo Godziny Świętej z litanią do Najdroższej Krwi Chrystusa o godz. 17.00. Po nabożeństwie, będzie sprawowana Msza św.
  • Od poniedziałku rozpoczniemy w Parafii kolędę, w tym roku w zmienionej formie, ze względu na aktualną sytuację epidemiczną. Parafianie będą zapraszani do kościoła, wg planu kolędy, na modlitewne spotkanie duszpasterskie na godz. 18.00. W intencji tych parafian będzie sprawowana Msza św. Szczegółowe informacje będą podawane na bieżąco w ogłoszeniach.
  • W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej numery nieparzyste od 1 ÷ 9.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć styczniowy numer miesięcznika „Nowe Życie”, poświęcony trosce chrześcijan o życie najmłodszych – dzieci.

Msza święta kolędowa w intencji parafian

Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 z okazji kolędy

Poniedziałek, 4 stycznia 2021