Środa, 8 grudnia 2021 - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą - 19.09.2021

• Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
    • w poniedziałek – świętych Męczenników Koreańskich,
    • we wtorek – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, święto,
    • w czwartek – św. o. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  • Przypominamy o dzisiejszej procesji dziękczynno–błagalnej w int. m. Wrocławia i Archidiecezji. Procesja rozpocznie się w Bazylice św. Elżbiety w Rynku, o godz. 16.00.
  • Dzisiaj przypada 55 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem, zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na Katolickie Radio „Rodzina”. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  • Dzisiaj, w godzinach, od 7.30 do 12.30, na parkingu przykościelnym, będzie podstawiony bus, w którym można dokonać spisu powszechnego.
  • Zapraszamy wszystkie osoby, które zamierzają przyjąć, w najbliższym czasie, sakrament małżeństwa, na nauki przedmałżeńskie. Pierwsze spotkanie obędzie się 5 października o godz. 19.00 w salce parafialnej. Bliższe informacje w zakrystii, u ks. Wojciecha.
  • Rozpoczynamy zapisy uczniów klas ósmych i starszych na kurs przygotowawczy do sakramentu bierzmowania. Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie naszej parafii i na facebooku. Bliższe informacje w zakrystii u ks. Wojciecha.
  • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bezpiecznej nr 48 ÷ 52.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznik „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Alfreda Nowakowska,
    • ś.p. Janusz Gruby.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.

Kurs przygotowawczy do Sakramentu Bierzmowania

Uczniowie klas ósmych i starszych pragnący przystąpić do Sakramentu Bierzmowania proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na kurs przygotowawczy.

Nauki przedmałżeńskie