Środa, 8 grudnia 2021 - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Ogłoszenia duszpasterskie na 27 niedzielę zwykłą - 03.10.2021

• Dzisiejsza niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.00, po każdej Mszy św.
  • Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    • w poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu,
    • we wtorek – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,
    • w czwartek – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  • W czwartek połączone nabożeństwa Godziny Świętej, z litanią do Najdroższej Krwi Chrystusa i modlitwą różańcową. Po nabożeństwie, będzie sprawowana Msza św. w int. Wspólnoty Krwi Chrystusa.
  • W piątek, 8 października, przypada 456 rocznica powstania Metropolitarnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
  • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski, w tym roku pod hasłem „Nie lękajcie się”. Tradycyjnie, w tym dniu, naszą ofiarnością wspieramy fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla najzdolniejszych uczniów i studentów. Przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Lutyckiej.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz dolnośląskie pismo katolickie „Nowe Życie”.

Kurs przygotowawczy do Sakramentu Bierzmowania

Uczniowie klas ósmych i starszych pragnący przystąpić do Sakramentu Bierzmowania proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na kurs przygotowawczy.

Nauki przedmałżeńskie