Środa, 27 października 2021 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 28 niedzielę zwykłą - 10.10.2021

• Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    • w środę – bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera,
    • w piątek – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, Matki naszej,
    • w sobotę – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, Głównej Patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej.
  • W środę, 13 października, o godz. 17.30, w czasie nabożeństwa różańcowego będzie procesja fatimska. Wiernych zapraszamy do udziału w procesji ze świecami. Po nabożeństwie, będzie sprawowana Msza św.
  • Rozpoczęliśmy w tym tygodniu nauki przedmałżeńskie. Jeśli jakaś para narzeczonych chciałaby dołączyć, to zapraszamy 12 października na godz. 19.00 do salki parafialnej. Więcej informacji w zakrystii u ks. Wojciecha.
  • W sobotę, 16 października wyruszy z Katedry Wrocławskiej Piesza Pielgrzymka do Grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Więcej informacji oraz zapisy na autokar powrotny, w zakrystii.
  • W przyszłą niedzielę, 17 października, centralne uroczystości Jadwiżańskie w Trzebnicy. O godz. 11.00 będzie sprawowana główna Msza św. odpustowa.
  • Dzisiaj, przed kościołem, z racji Dnia Papieskiego, prowadzona jest zbiórka do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla najzdolniejszych uczniów i studentów z ubogich rodzin. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Obodrzyckiej.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz październikowy numer miesięcznika „Nowe Życie” poświęcony tematowi synodalności.
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin:
    • ś.p. Lech Iglewski.
    Zmarłego polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...