Środa, 8 grudnia 2021 - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Ogłoszenia duszpasterskie na 29 niedzielę zwykłą - 17.10.2021

• Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    • w poniedziałek – św. Łukasza Ewangelisty,
    • w środę – św. Jana Kantego, prezbitera,
    • w piątek – św. Jana Pawła II, papieża.
  • W czwartek wieczorna Msza św. będzie sprawowana w int. Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik.”
  • Zapraszamy młodzież która, rozpoczyna przygotowania do bierzmowania w przyszłą niedzielę 24 października na godz. 18 na Mszę świętą a po Mszy na spotkanie. Jeśli ktoś jeszcze nie wypełnił formularza zgłoszeniowego to jest on dostępny na stronie i facebooku naszej Parafii proszę wypełnić.
  • W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny. Niedziela Misyjna zachęca wszystkich do zaangażowania się w ewangelizację. Jest to okazja by naszą modlitwą i ofiarą wspomóc misjonarzy i ludzi ubogich w krajach misyjnych. Taca z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na wsparcie działalności misyjnej.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Bułgarskiej i Chorwackiej – wille.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz październikowy numer miesięcznika „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze parafianki:
    • ś.p. Cecylia Wojewoda,
    • ś.p. Maria Lewandowska.
    Zmarłe polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.