Środa, 8 grudnia 2021 - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Ogłoszenia duszpasterskie na 33 niedzielę zwykłą - 14.11.2021

• Nieszpory o godz. 17.30. Wszystkich zapraszamy na tę wieczorną modlitwę Kościoła.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    • w środę – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,
    • w czwartek – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy,
    • w sobotę – św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
  • W czwartek, wieczorna Msza św. będzie sprawowana w int. Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. „Wieczernik”.
  • W przyszłą niedzielę, ostatnią w bieżącym roku liturgicznym, obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Taca zebrana w tym dniu przeznaczona jest na budowę nowych świątyń w archidiecezji.
  • Dzisiaj, przed kościołem, prowadzona jest zbiórka do puszek, przeznaczona na potrzeby Papieskiego Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie.” Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii i przed kościołem można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz listopadowy miesięcznik „Nowe Życie”.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej nr 16.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka:
    • ś.p. Władysława Jacek.
    Zmarłą polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...